Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6425
Stary 03.05.2009, 18:50
Jeszcze sie zdziwicie, jak na koniec sezonu MP zdobedzie... GKS

Mam pytanie do osób które siedza w tym temacie: Czy te wszystkie magazyny na C+ ligi hiszpanskiej, angielskiej i polskiej to dają spora dawke wiedzy na temat akutalnych sytuacji klubów, czy to tylko strata czasu i lepiej poprzegladać sobie serwisy internetowe poswiecone danym ligą? I ile taki magazyn średnio trwa, bo jak patrzyłem na program TV to wynika, ze pół godziny, ale kumpel coś mi kiedys mówił, ze dłużej? Pytam bo ostatnio wróciłem do mojej pasji pt. ,,Piłka Nożna" po paru letniej przerwie
Odpowiedz cytując