Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
martin_TSW
Member
Od: 10.2004
Skąd: Kraków - Piaski Nowe
Offline
#
6420
03.05.2009, 18:43
Plastman
napisał(a):
A wy cały czas nie nauczyliście się do 10 liczyć! Po 8 jest jeszcze 9 proszę Pana.
Oni cały czas są przekonani, ze majstra w 93 niesprawiedliwie im odebrano
WIERNOŚĆ NA WIEKI
martin_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martin_TSW
Znajdź inne posty napisane przez martin_TSW