kasiarz napisał(a):

|
Jakkolwiek ten sezon sie nie skonczy mistrzem zostanie najsłabsza od lat ekipa. I bedzie mozna powiedziec ze wszyscy robili co tylko jest mozliwe żeby nim nie zostać.
|
Żebyś się nie zdziwił kiedy ta "najsłabsza od lat ekipa" awansuje do Ligi Mistrzów. To, że w czołówce ligi jest ścisk i każdy jest w stanie walczyć jak równy z równym z każdym nie znaczy, że liga obniżyła swój poziom.
Jaki będzie tegoroczny mistrz przekonamy się dopiero w najbliższej edycji europucharów.