Wyświetl pojedynczy post
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6412
Stary 03.05.2009, 18:38
dla mnie ktoś kto pisze że w obecnym sezonie nit nie zasługuje namistrza manierówno pod sufitem! Liga jest najmocniejsza od dobrych 15 lat albo i dłuzej. Kto by to wyreżyserowałże tak się sezon ułoży? Lech miał eieklnie mocną jesien ale teraz zgasł ,Legia bez kibiców gromadziła punkty a my sie obudziliśmy na wiosne, do tego drużyny z drugiego planu Polonia Bełchatów i WKS i 8 drużyn walczących o utrzymanie na 4 kolejki do końca !! To jest niesamowite t co się dzieje z naszym futbolem na naszych oczach,trzeba być człowiekiem małostkowym by tego nie zauważyć.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując