Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6411
Stary 03.05.2009, 18:35
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
w jakim to meczu el MŚ grał piłkarz Cracovii/Górnik Zabrze?

Bo chyba nie mówisz o mecze towarzyskich...
To o jakich reprezentantach ty mowisz? Mowiac o ilosci...bo teraz pytasz sam siebie stawiajac takie pytanie .

Przypomne, ze w Legii gra chyba tylko jeden, a kiedys bylo conajmniej kilku...
Odpowiedz cytując