Konrad. napisał(a):

w jakim to meczu el MŚ grał piłkarz Cracovii/Górnik Zabrze?
Bo chyba nie mówisz o mecze towarzyskich...
|
To o jakich reprezentantach ty mowisz? Mowiac o ilosci...bo teraz pytasz sam siebie stawiajac takie pytanie

.
Przypomne, ze w Legii gra chyba tylko jeden, a kiedys bylo conajmniej kilku...