|
Jestem właśnie ciekawy jak Urban ustawi drużynę w meczu u Was. Murowanie bramki? Nie sądzę, to się może zemścić. Może zagra 4-2-3-1 z dwoma defensywnymi pomocnikami, ale tylko w wypadku jeśli Jarza wróci. Iwański kompletnie bez formy, więc środek u nas kuleje.
|