Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6407
Stary 03.05.2009, 18:31
Jestem właśnie ciekawy jak Urban ustawi drużynę w meczu u Was. Murowanie bramki? Nie sądzę, to się może zemścić. Może zagra 4-2-3-1 z dwoma defensywnymi pomocnikami, ale tylko w wypadku jeśli Jarza wróci. Iwański kompletnie bez formy, więc środek u nas kuleje.
Odpowiedz cytując