Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6406
Stary 03.05.2009, 18:29
Tylu "reprezentantow" gra w lidze, bo nasz "kochany" holender powoluje kazdego pilkarza z tej marnej ligii...wystarczy wspomniec kopaczy Cracovii(ktore miejsce w tabeli zajmuja i jak ci kopacze graja?), czy Gornika Zabrze...Beenhakker zniszczyl pojecie reprezentanta Polski.
Odpowiedz cytując