|
Tylu "reprezentantow" gra w lidze, bo nasz "kochany" holender powoluje kazdego pilkarza z tej marnej ligii...wystarczy wspomniec kopaczy Cracovii(ktore miejsce w tabeli zajmuja i jak ci kopacze graja?), czy Gornika Zabrze...Beenhakker zniszczyl pojecie reprezentanta Polski.
|