Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6405
Stary 03.05.2009, 18:28
Dubi napisał(a):Wyświetl post
remis Lecha a więc Legia jedzie do Krakowa murowac bramkę i zagraja chłopaki z kontry(napinka)
Jak taka gra nam dać mistrzowski punkt(sadze ze jakakolwiek zdobycz Legii w przyszlym tygodniu da nam "10" tytuł), to czemu nie
Odpowiedz cytując