AS82 napisał(a):

|
Wszystko znów w naszych rekach , ale dzieki Sierantowi , to Legia ma najlepsza sytuacje .Musimy wygrać na Reymonta za tydzien i wtedy zostanie ostatnia ,długa prosta
|
Bez tej bramki sytuacja byłaby ta sama i musielibysmy wygrac z Legią