Wyświetl pojedynczy post
jimmywislak
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6395
Stary 03.05.2009, 18:19
Ten remis Amici jest o WIELE WIELE cenniejszy dla nas niz gdyby zremisowała Legia(która bardziej na niego zasługiwała kompletnym kopaniem sie w czoło! Bo z Legia mamy jeszcze mecz a z amica juz nie! A gdyby amica dzis wygrala mysle ze juz by nie oddala tytulu

A wiec ponownie wszystko w naszych rekach!!!(choc mysle ze na jeden remis jeszcze mozemy sobie pozwolic np z LKS)
Odpowiedz cytując