Ten remis Amici jest o WIELE WIELE cenniejszy dla nas niz gdyby zremisowała Legia(która bardziej na niego zasługiwała kompletnym kopaniem sie w czoło

! Bo z Legia mamy jeszcze mecz a z amica juz nie! A gdyby amica dzis wygrala mysle ze juz by nie oddala tytulu
A wiec ponownie wszystko w naszych rekach!!!(choc mysle ze na jeden remis jeszcze mozemy sobie pozwolic np z LKS)