Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6393
Stary 03.05.2009, 18:18
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Po raz pierwszy od lat, w zespołach czołówki gra tylu kadrowiczów...
Bo ci co wyjeżdżają z kraju przyrastają do ławy w swoich nowych klubach. To, że w lidze jest wielu kadrowiczów nie świadczy o sile ligi tylko o kryzysie polskiej piłki.
Odpowiedz cytując