Konrad. napisał(a):

|
Po raz pierwszy od lat, w zespołach czołówki gra tylu kadrowiczów...
|
Bo ci co wyjeżdżają z kraju przyrastają do ławy w swoich nowych klubach. To, że w lidze jest wielu kadrowiczów nie świadczy o sile ligi tylko o kryzysie polskiej piłki.