Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6373
Stary 03.05.2009, 18:04
Wszystko znów w naszych rekach , ale dzieki Sierantowi , to Legia ma najlepsza sytuacje .Musimy wygrać na Reymonta za tydzien i wtedy zostanie ostatnia ,długa prosta
Odpowiedz cytując