Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6363
Stary 03.05.2009, 18:01
"Najlepsi kicice w Polsce" Gdyby przegrali z Nami 1-4 tak jak My to chyba stadion juz by wszyscy opuścili w 50 minucie.

Chociaz ten ostatnio mecz weekendu wlał wiarę w Wiślackie serca.
Odpowiedz cytując