Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
rzep
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: a on swoje ...
Offline
#
6361
03.05.2009, 17:59
piękne gwizdy
oj balonik pęknął
Powód: dd
Ostatnio edytowane przez rzep : 03.05.2009 o godz. 18:02.
rzep
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rzep
Znajdź inne posty napisane przez rzep