Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
TWEETY
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
6352
03.05.2009, 17:57
"Najwspanialsi" kibice w Polsce pokazali ze gwizdac umieja nie ma co - " i na dobre i na zle" i takie tam.
TWEETY
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TWEETY
Znajdź inne posty napisane przez TWEETY