Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Evenstar
Member
Od: 04.2009
Skąd: Koszalin
Offline
#
6321
03.05.2009, 17:37
Luissss81
napisał(a):
janoszka znowu spiepszyl
spieprzył jak coś.
A według mnie i tak ładnie przyjął, połowa naszych grajków by nie trafiła, więc nie wymagajmy od niego strzałów cud-miód. Ale przyjęcie bomba.
Evenstar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Evenstar
Znajdź inne posty napisane przez Evenstar