Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Luissss81
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Ząbkowice śląskie/manchester
Offline
#
6317
03.05.2009, 17:31
pj.patryk
napisał(a):
gol dla Ruchu! Ale dam sobie rękę uciąć, że i tak to Lech zwycięży... ;/
stracisz reke dzisiaj chlopie
WISŁA TO MY
Luissss81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luissss81
Znajdź inne posty napisane przez Luissss81