Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6303
Stary 03.05.2009, 17:18
Cytat:
Polonia na pewno bedzie walczyc do konca bo na puchary jeszcze ma szanse a Slask jestem pewien ze albo z nimi zremisuje albo wygra
Cytat:
Dobre wyniki Bełchatowa pozwalają mi jeszcze wierzyć w to, że Polonii będzie się chciało zagrać dobre spotkanie z Lechem.
Warszawski Groclin wejdzie do Pucharów poprzez Puchar Polski, gdzie zawalczy ze słabym, broniącym się przed spadkiem Ruchem. W finale bedzie już w tą środę. Ligę już odpuścili.
Odpowiedz cytując