Cytat:
|
Polonia na pewno bedzie walczyc do konca bo na puchary jeszcze ma szanse a Slask jestem pewien ze albo z nimi zremisuje albo wygra
|
Cytat:
|
Dobre wyniki Bełchatowa pozwalają mi jeszcze wierzyć w to, że Polonii będzie się chciało zagrać dobre spotkanie z Lechem.
|
Warszawski Groclin wejdzie do Pucharów poprzez Puchar Polski, gdzie zawalczy ze słabym, broniącym się przed spadkiem Ruchem. W finale bedzie już w tą środę. Ligę już odpuścili.