tommiyacht napisał(a):

ps - zgadzam sie z Hebanem, jesli dzis Amika wygra, to my pomożemy im w zdobyciu majstra wygrywając z Legią. Śląsk moze powalczy z Legią, ale z Amiką raczej nie, az takimi frajerami nie są
|
Najpierw to Śląsk będzie musiał z Amiką powalczyć bo już za tydzień, jeśli za tydzień nie stracą we Wrocławiu punktów to raczej będzie pozamiatane...