Wyświetl pojedynczy post
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6295
Stary 03.05.2009, 17:00
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post

ps - zgadzam sie z Hebanem, jesli dzis Amika wygra, to my pomożemy im w zdobyciu majstra wygrywając z Legią. Śląsk moze powalczy z Legią, ale z Amiką raczej nie, az takimi frajerami nie są
Najpierw to Śląsk będzie musiał z Amiką powalczyć bo już za tydzień, jeśli za tydzień nie stracą we Wrocławiu punktów to raczej będzie pozamiatane...
Odpowiedz cytując