Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6289
Stary 03.05.2009, 16:52
Lewandowski w 43. minucie czyli do szatni. A Ruch też mógł strzelić, ale sam na sam z Kotorowskim zwalił zawodnik Niebieskich.
A co do mistrzostwa, to przesadzacie z tym pesymizmem. Jest druga połowa jeszcze, Kolejorz zalicza wypad na Śląsk a wy już płaczecie.
Powód: Gdzie ta wiara w Wisłę???
Ostatnio edytowane przez Stavanger : 03.05.2009 o godz. 16:56.



Odpowiedz cytując