Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1307
Stary 03.05.2009, 16:50
Dzięki chłopaki sam sobie poradziłem
bo ja źle robiłem te zdjęcie bo ja klikałem printscrena a zdjęcia robi się alt+F9
a screeny są w
\Documents and Settings\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2009\screenshots

ale od razu mówię że folder screenshot pojawia się dopiero po zrobieniu zdjęcia

Za niedługo (może jutro) dodam jakieś zdjęcia ze statami z tamtego sezonu
jeszcze raz DZIĘKI za chęci
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując