Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
Od: 12.2003
Offline
#
6280
03.05.2009, 16:42
Jak sie nie strzela z takich sytuacji to nie wiem jakim cudem oni mysla o utrzymaniu ...
Greeg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Greeg
Znajdź inne posty napisane przez Greeg