Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
diablo885
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
#
6274
03.05.2009, 16:22
Herban- Jestes z Poznania ze uwazasz ze Lech zdobedzie mistrza? Dla mnie to jest smieszne pisac takie glupoty jak zostaly 4 kolejki a przewaga glownych rywali 1-2 pkt
diablo885
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do diablo885
Znajdź inne posty napisane przez diablo885