Wyświetl pojedynczy post
diablo885
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6274
Stary 03.05.2009, 16:22
Herban- Jestes z Poznania ze uwazasz ze Lech zdobedzie mistrza? Dla mnie to jest smieszne pisac takie glupoty jak zostaly 4 kolejki a przewaga glownych rywali 1-2 pkt
Odpowiedz cytując