Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6269
Stary 03.05.2009, 15:48
Niewazne czy zagrali az tak slabo, czy odpuscili mecz, w kazdym razie Polonia w lidze juz o nic nie walczy.
Intuicja podpowiada, ze Leszek nie natrafi na wiekszy opor przy Konwiktorskiej, natomiast finalista Pucharu Polski okaze sie druzyna z Warszawy
Odpowiedz cytując