Niewazne czy zagrali az tak slabo, czy odpuscili mecz, w kazdym razie Polonia w lidze juz o nic nie walczy.
Intuicja podpowiada, ze Leszek nie natrafi na wiekszy opor przy Konwiktorskiej, natomiast finalista Pucharu Polski okaze sie druzyna z Warszawy
