Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6267
Stary 03.05.2009, 15:39
Polonia zakończyła już walkę w tym roku i teraz, jak przystało na damę o wątpliwej reputacji, odda się każdemu kto ma na to ochotę.... Łudzenie się, że odmówi Pyrom to nic więcej jak właśnie złudzenie.

Nadzieję, to można jeszcze pokładać w Ruchu, który jest na musiku....
Powód: "R"
Ostatnio edytowane przez spartan : 03.05.2009 o godz. 15:52.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując