AS82 napisał(a):

|
Tak grajaca Polonia W. to napewno nie odbierze punktów Lechowi. Oni nie istnieja caly mecz , zwolnili Kaczmarka imaja pozamaiatane
|
Według mnie to Polonia zlekceważyła Cracovię i teraz to się mści w postaci przegrywania. Z Lechem nie oddadzą tak łatwo pola.