Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6265
Stary 03.05.2009, 15:22
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Tak grajaca Polonia W. to napewno nie odbierze punktów Lechowi. Oni nie istnieja caly mecz , zwolnili Kaczmarka imaja pozamaiatane
Według mnie to Polonia zlekceważyła Cracovię i teraz to się mści w postaci przegrywania. Z Lechem nie oddadzą tak łatwo pola.



Odpowiedz cytując