Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6263
Stary 03.05.2009, 15:14
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Słuchamy... narazie najlepiej wyszło im ,,Wisła to stara...."




No co ty ,wzbogacają jeszzce swoj reperturał o "Legia to .."

Sami sie juz gubia kto jest to starą...

P.S Na razie wygrywają,ale Polonia gra jakby za karę wiec moze im sie uda 3 pkt uciułac.
Bo tak to juz by bylo po nich.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując