Reksio33 napisał(a):

Słuchamy... narazie najlepiej wyszło im ,,Wisła to stara...."
|
No co ty ,wzbogacają jeszzce swoj reperturał o "Legia to .."
Sami sie juz gubia kto jest to starą...
P.S Na razie wygrywają,ale Polonia gra jakby za karę wiec moze im sie uda 3 pkt uciułac.
Bo tak to juz by bylo po nich.