Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
2275
03.05.2009, 15:11
Od czerwca tego roku wolnym piłkarzem będzie niejaki Adrian Sikora. Kiepsko mu szło w tej Hiszpanii, ale na naszą ligę ten piłkarz to skarb. Bednarz mógłby z nim pogadać, tym bardziej, że o odejściu myśli Wtorek.
Szarny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szarny
Znajdź inne posty napisane przez Szarny