Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2275
Stary 03.05.2009, 15:11
Od czerwca tego roku wolnym piłkarzem będzie niejaki Adrian Sikora. Kiepsko mu szło w tej Hiszpanii, ale na naszą ligę ten piłkarz to skarb. Bednarz mógłby z nim pogadać, tym bardziej, że o odejściu myśli Wtorek.
Odpowiedz cytując