Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
7668
03.05.2009, 14:51
Suszanin
napisał(a):
Witam , mam takie pytanie - W meczu z Legią na D będą rozdawane podkoszulki ( kasa - co łaska ) - jak to jest zorganizowane - będziemy je gdzieś oddawać
Czy poprostu będą już "nasze"
Prosze o odpowiedz kogoś kto wie na 100%
skoro będą rozdawane, możesz sobie ją zatrzymać ;] chociaż nie ukrywam, najfajniej by było jakby każdy sam z siebie w czerwonej przyszedł
globoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do globoos
Znajdź inne posty napisane przez globoos