Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7668
Stary 03.05.2009, 14:51
Suszanin napisał(a):Wyświetl post
Witam , mam takie pytanie - W meczu z Legią na D będą rozdawane podkoszulki ( kasa - co łaska ) - jak to jest zorganizowane - będziemy je gdzieś oddawać Czy poprostu będą już "nasze" Prosze o odpowiedz kogoś kto wie na 100%
skoro będą rozdawane, możesz sobie ją zatrzymać ;] chociaż nie ukrywam, najfajniej by było jakby każdy sam z siebie w czerwonej przyszedł
Odpowiedz cytując