mr_kwolf napisał(a):

|
Takich akcji to jeszcze nie widziałem że kupić mecz tylko u jednego zawodnika. u.
|
A Peskovic w Świcie Nowy Dwór to co odstawiał? Albo przykład bardziej aktualny: Sarnat w KSZO, widziałeś może na YouTube co wyprawiał w meczu z Koroną Kielce?
edit: Marszałek, tak Fojut bramkarzem nie jest ale gra na takiej pozycji, że jego "błąd" może spowodować strate bramki