Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6254
Stary 03.05.2009, 14:01
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Takich akcji to jeszcze nie widziałem że kupić mecz tylko u jednego zawodnika. u.
A Peskovic w Świcie Nowy Dwór to co odstawiał? Albo przykład bardziej aktualny: Sarnat w KSZO, widziałeś może na YouTube co wyprawiał w meczu z Koroną Kielce?


edit: Marszałek, tak Fojut bramkarzem nie jest ale gra na takiej pozycji, że jego "błąd" może spowodować strate bramki
Ostatnio edytowane przez Robert_wislak : 03.05.2009 o godz. 14:08.

Wisła
Odpowiedz cytując