|
Member
Offline
|
#7662

03.05.2009, 13:12
|
kuba-wisla napisał(a): 
Witam!
Mam pytanie na które odpowiadając możecie wygrać moją radość przez najbliższe pół roku.
Pytanie brzmi: jak w necie za darmo da się oglądać amerykańskie abc i ESPN? Na Sopcaście średnio moge złapać a oglądanie NBA i NFL na tych kanałach jest o niebo lepsze niż na jakiś japońskich czy chińskich wynalazkach. Z góry dziękuje za pomoc.
|
Spróbuj tu: http://atdhe.net/watchtv.html
|
|