Stavanger napisał(a):

Legia już się szykuje na mecz z Wisłą, chociaż mają jeszcze rewanż Pucharu Polski na Śląsku. Legioniści już kalkulują, jaki wynik im będzie potrzebny . Ogólnie liczę na jakieś kontuzje podczas PP w obozie Legii.
Lech dzisiaj gra z Ruchem Chorzów. Ruch jest podbudowany po zwycięstwie z Legią w PP oraz potrzebuje punktów, które dla nich są jak złoto, więc zapowiada się ciekawie. Liczę na remis lub wygraną Ruchu.
|
Ja ogolnie licze ze tez zlapiesz kontuzje ktora nauczy Cie tego i owego. Wstyd.
Co do meczu. Wygralismy szczesliwie malym nakladem sil i umiejetnosci

Kalkulowania nie bedzie, bedzie gra o 3 punkty i wierze ze uda sie wygrac albo chociaz zremisowac. Lech nie powinien miec problemu. Graja ostatnio slabo, ale wiedza o co graja i ten ich pech musi sie kiedy skonczyc
