Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6251
Stary 03.05.2009, 13:07
Stavanger napisał(a):Wyświetl post
Legia już się szykuje na mecz z Wisłą, chociaż mają jeszcze rewanż Pucharu Polski na Śląsku. Legioniści już kalkulują, jaki wynik im będzie potrzebny . Ogólnie liczę na jakieś kontuzje podczas PP w obozie Legii.
Lech dzisiaj gra z Ruchem Chorzów. Ruch jest podbudowany po zwycięstwie z Legią w PP oraz potrzebuje punktów, które dla nich są jak złoto, więc zapowiada się ciekawie. Liczę na remis lub wygraną Ruchu.
Ja ogolnie licze ze tez zlapiesz kontuzje ktora nauczy Cie tego i owego. Wstyd.

Co do meczu. Wygralismy szczesliwie malym nakladem sil i umiejetnosci Kalkulowania nie bedzie, bedzie gra o 3 punkty i wierze ze uda sie wygrac albo chociaz zremisowac. Lech nie powinien miec problemu. Graja ostatnio slabo, ale wiedza o co graja i ten ich pech musi sie kiedy skonczyc


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując