|
Nie wyciągał bym tak pochopnych wniosków. Tak naprawdę Arce ten remis niewiele daje i nie wierzę w to że zostało to w jakikolwiek sposób ustawione. Jeśli ktoś ponosi winę za ten remis to Tarasiewicz który widząc że jego drużynie brakuje sił nie robi żadnej zmiany.
Ogólnie cały ten sezon jest strasznie dziwny i mimo iż ciekawie jest zarówno w czołówce jak i na dole tabeli to niestety ogólne wrażenie jest takie że liga jest strasznie słaba. Wystarczy trochę więcej pobiegać aby sprawić problem faworytowi.
|