Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6247
Stary 03.05.2009, 12:10
Arked napisał(a):Wyświetl post
Drugą bramkę Fojut ewidentnie zawalił. W przypadku trzeciej próbował rozpaczliwie ratować beznadziejną sytuację (piłkę do siatki mogło skierować bez problemu trzech graczy Arki!) i niestety wyszło jak wyszło. Moim zdaniem nie miał szans uratować drużyny przed utratą bramki w tej konkretnej sytuacji. Podsumowując radziłbym opanować emocje.

Co do karnego dla Bełchatowa to był to koszmarny błąd sędziego, ale podtekstów korupcyjnych bym się w tym nie dopatrywał. Takie sytuacje po prostu się zdarzają. Absolutnie nie wierzę, że ktokolwiek ryzykowałby teraz ustawianie meczów.
Wiesz co tak sobie to tłumaczyłem do tej pory, że mecze przecież nie są sprzedane, że co oni mogli zrobić że nie wyszło, że sędzie się pomylił. Ale tak naprawdę w Polsce wychodzi że wytłumaczenie jest dużo prostsze niestety.

A to że tak się ułożył mecz że dlaczego od początku nie odpuścili... Hmm może walizka przyjechała w przerwie albo nawet w 70 minucie?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując