Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6246
Stary 03.05.2009, 12:08
Legia już się szykuje na mecz z Wisłą, chociaż mają jeszcze rewanż Pucharu Polski na Śląsku. Legioniści już kalkulują, jaki wynik im będzie potrzebny . Lech dzisiaj gra z Ruchem Chorzów. Ruch jest podbudowany po zwycięstwie z Legią w PP oraz potrzebuje punktów, które dla nich są jak złoto, więc zapowiada się ciekawie. Liczę na remis lub wygraną Ruchu.
Powód: Żeby Kolega Legionista nie mówił, że złorzeczę...:)
Ostatnio edytowane przez Stavanger : 03.05.2009 o godz. 13:34.



Odpowiedz cytując