Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6245
Stary 03.05.2009, 11:54
Co do Legii to boli mnie jeszcze jedna sytuacja, w 80 którejś minucie kontra ŁKS-u, chłop wychodzi można powiedziec sam na sam, i tak strzela, że piłka kilka metrów obok bramki... A tłumaczenie że był zmęczony i nie dał rady dobrze kopnąc, to jak dla mnie żenada. Wybrał taki zawód to powinien miec taką kondycję żeby pod koniec zerwac się jeszcze kilka razy do ataku...
I mam nadzieję, że Ruch uskrzydlony ostatnim zwycięstwie w PP z Legią, dziobnie tym razem Lecha.
Odpowiedz cytując