Zola napisał(a):

Ja slyszalem o "Weselu" badz "Przedwiośniu" (mam nadzieje,ze bedzie to drugie, amen)
|
Jeśli się to sprawdzi to masz browara

tylko nie Lalka,Granica albo Ferdydurke.
Myślicie że mogą np. dać poezje Tetmajera lub Staffa? Bo wczoraj starałem sie ich zrozumieć ale jak dla mnie zbyt pesymistycznie i mi nie podeszli
