Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#619
Stary 03.05.2009, 08:50
Zola napisał(a):Wyświetl post
Ja slyszalem o "Weselu" badz "Przedwiośniu" (mam nadzieje,ze bedzie to drugie, amen)
Jeśli się to sprawdzi to masz browara tylko nie Lalka,Granica albo Ferdydurke.

Myślicie że mogą np. dać poezje Tetmajera lub Staffa? Bo wczoraj starałem sie ich zrozumieć ale jak dla mnie zbyt pesymistycznie i mi nie podeszli
Perkele!
Odpowiedz cytując