Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2581
Stary 02.05.2009, 22:01
Bobic napisał(a):Wyświetl post
Panowie to co gra Barca to jest KOSMOS są wstanie pyknąć każdego(oprócz nas oczywiście) wiec polecam taki zakład:

Chelsea - Barcelona Typ:2 Kurs:2.65

Dodam tylko że kurs 10 minut temu wynosił 2.85
to dobrze,niech kurs na Chelsea rosnie i ja na nich zagram 1 w ost chwili;].abstrachujac od tego ze anglicy po raz kolejny zmiazdza i zmaltretuja ich fizycznie to dodatkowo w dzisiejszym meczu z fulham 3-1 pokazali ze rowniez POTRAFIA GRAC W PILKE i to ładnie i skutecznie.
Marsylia dala troche ciała ale tez zapomnieliscie ze w Tuluzie gra najlepszy strzelec ligi Andre-Pierre Gignac(czy jak to sie pisze) i stało sie.

ja dzis na + tak jak i Washington
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując