|
Cóż jak pech to pech. Kiedyś to my strzelimy gola pod koniec. Choć raz już nam się to udało kiedy graliśmy z Odrą na wyjeździe.
Lech musi choć raz mieć jakąś wtopę, bo jeśli nie to lipa straszna.
I Wisła za tydz jeśli nie wygra to też nieciekawie bo Bełchatów coś ostro jedzie.
4 kolejki do końca a o mistrza walczy 5 drużyn... Żebyśmy tylko nie wypadli za tydzień z tego grona...
|