Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
kaftan
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
610
02.05.2009, 21:01
ZAPRASZAM NA CZAT:
http://czat.onet.pl/client.html?ch=Free
proszę wpisywać swoje nicki z forum Wisły.
wybrałem ten pokój, bo jest pusty.
ZAPRASZAM MATURZYSTÓW !
kaftan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kaftan
Znajdź inne posty napisane przez kaftan