Wyświetl pojedynczy post
kaftan
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#610
Stary 02.05.2009, 21:01
ZAPRASZAM NA CZAT:

http://czat.onet.pl/client.html?ch=Free

proszę wpisywać swoje nicki z forum Wisły.


wybrałem ten pokój, bo jest pusty.

ZAPRASZAM MATURZYSTÓW !
Odpowiedz cytując