|
Jutro dwa mecze.
Co ciekawe - każdy wynik jaki padnie jutro będzie miał jednocześnie plusy i minusy - bo ew potknięcie Lecha lub Polonii (świetna wiadomość dla nas) oznacza pogorszenie sytuacji Lechii.
Idealnie zatem byłoby, gdybyśmy mieli dwa remisy.
|