Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6236
Stary 02.05.2009, 20:25
Jutro dwa mecze.
Co ciekawe - każdy wynik jaki padnie jutro będzie miał jednocześnie plusy i minusy - bo ew potknięcie Lecha lub Polonii (świetna wiadomość dla nas) oznacza pogorszenie sytuacji Lechii.

Idealnie zatem byłoby, gdybyśmy mieli dwa remisy.
Odpowiedz cytując