Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
2566
02.05.2009, 19:02
A ja miałem dzisaj do fortuny skoczyc , ale moi rodzice powiedzieli ,,Znowu kase przegrasz" no to sobie pomyślałem aa dobra nie idę ale miałem kupony napisane i co siadło :( już by było 100zł
Jakieś typy na jutro
?
kadziolek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kadziolek1906
Znajdź inne posty napisane przez kadziolek1906