odpusccie sobie te GRAN DERBI.to będą piłkarskie szachy czyli nudne 0-0 lub 1-1.szkoda czasu i pieniedzy-serio mowie

kto moze niech sobie przelaczy na hokej(za 15min druga tercja).Washington prowadzi z Pittsburghiem 2-1 i giganci nie zawodzą(gol Crosbyego i przede wszystkim Ovechkina).mecz stoi na wysokim poziomie i poziom emocji naprawde wielki.POLECAM
