Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2560
Stary 02.05.2009, 18:46
odpusccie sobie te GRAN DERBI.to będą piłkarskie szachy czyli nudne 0-0 lub 1-1.szkoda czasu i pieniedzy-serio mowie
kto moze niech sobie przelaczy na hokej(za 15min druga tercja).Washington prowadzi z Pittsburghiem 2-1 i giganci nie zawodzą(gol Crosbyego i przede wszystkim Ovechkina).mecz stoi na wysokim poziomie i poziom emocji naprawde wielki.POLECAM
Odpowiedz cytując