Temat
:
Rzucanie palenia
Wyświetl pojedynczy post
Malvivente
Guest
#
77
02.05.2009, 18:26
don'Talar
napisał(a):
od wczoraj nie pale tak sobie powiedzialem ze nie bede palił no i prosze bardzo nie pale
Myślę, że od dzisiaj mógłbyś spokojnie postanowić sobie, by stawiać znaki interpunkcyjne
Malvivente