Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6235
Stary 02.05.2009, 18:16
Tydzien temu my bylismy w siodmym niebie, dzis oni, za tydzien kolej na nas I tak bedzie do konca, Ktos z 5 zespołów tego mistrza zdobędzie. A kto? Dziś to wróżenie z fusów i tyle. Trzeba miesiac wytrzymac i juz.
Odpowiedz cytując