Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6234
Stary 02.05.2009, 18:13
O ja .......e, jaki dramat robicie... Ludzie to przeciez caly mecz utrzymywal sie wynik 0:0. Gdyby nie to ze chwila dekoncentracji takim wynikiem zakonczylby sie mecz! Nie wyrokujcie jeszcze Mistrzostwa poki co Wisla ma 2 pkty straty do Legii i nic absolutnie nic nie wskazuje jakbysmy mieli stracic mistrzostwo bo walka jest do konca o to. Opamietajcie sie troche , ludzie...
Odpowiedz cytując