|
O ja .......e, jaki dramat robicie... Ludzie to przeciez caly mecz utrzymywal sie wynik 0:0. Gdyby nie to ze chwila dekoncentracji takim wynikiem zakonczylby sie mecz! Nie wyrokujcie jeszcze Mistrzostwa poki co Wisla ma 2 pkty straty do Legii i nic absolutnie nic nie wskazuje jakbysmy mieli stracic mistrzostwo bo walka jest do konca o to. Opamietajcie sie troche , ludzie...
|