Popatrzcie na tebele ejsli wygra Odra (poki co prowadzi 1-0) i Lechia to mamy dwóch kandydatów do spadku

Tego szczescia co Amice i Legii moze nam zabraknac w ostatecznym rozrachunku na koniec ligi.Mistrz bylby czyms extra,ale patrzac na obecna sytuacje to gra w Pucharach to podstawa a wiec musimy być na pudle.