Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6224
Stary 02.05.2009, 17:12
Popatrzcie na tebele ejsli wygra Odra (poki co prowadzi 1-0) i Lechia to mamy dwóch kandydatów do spadku
Tego szczescia co Amice i Legii moze nam zabraknac w ostatecznym rozrachunku na koniec ligi.Mistrz bylby czyms extra,ale patrzac na obecna sytuacje to gra w Pucharach to podstawa a wiec musimy być na pudle.
Odpowiedz cytując