Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)
Offline
#
6220
02.05.2009, 17:09
killzone
napisał(a):
Cos czuje ze w lecie Siernta zoabczymy w Legii
No coz pobawilismy sie w Wielkopolan, jednak mysle ze za tydzien mimo obecnosci Choto powieziecie nas z 3,4-0 Taka prawda. Nie wierze w to ze z taka gra uda nam sie zremisowac. Wiadomo ze wszytsko jest mozliwe, ale nie teraz i nie w takiej formie jakiej jestesmy.
Jutro dobrze by bylo gdyby Lokomotiv Wronki zremisowal z Ruchem, ale tez znajac zycie bedzie braka z 93 minucie
I nie martwcie sie, jestescie najblizej MP
I ty kibicujesz Legii? Wiara w drużynę to podstawa. Ale ogólnie to ładny piach na Ł3 daliście, ale taka piłka. Tak samo w Gdynii było.
Stavanger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Stavanger
Znajdź inne posty napisane przez Stavanger