Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6220
Stary 02.05.2009, 17:09
killzone napisał(a):Wyświetl post
Cos czuje ze w lecie Siernta zoabczymy w Legii

No coz pobawilismy sie w Wielkopolan, jednak mysle ze za tydzien mimo obecnosci Choto powieziecie nas z 3,4-0 Taka prawda. Nie wierze w to ze z taka gra uda nam sie zremisowac. Wiadomo ze wszytsko jest mozliwe, ale nie teraz i nie w takiej formie jakiej jestesmy.

Jutro dobrze by bylo gdyby Lokomotiv Wronki zremisowal z Ruchem, ale tez znajac zycie bedzie braka z 93 minucie

I nie martwcie sie, jestescie najblizej MP

I ty kibicujesz Legii? Wiara w drużynę to podstawa. Ale ogólnie to ładny piach na Ł3 daliście, ale taka piłka. Tak samo w Gdynii było.



Odpowiedz cytując