Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6219
Stary 02.05.2009, 17:07
Kyno nawet jeśli wygramy z Legią to co nam to da jak Lech będzie wygrywał wszystko do końca fuksem?!!!!I powiesz że sami nie jesteśmy sobie winni?!
Odpowiedz cytując