Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6218
Stary 02.05.2009, 17:06
Cos czuje ze w lecie Siernta zoabczymy w Legii

No coz pobawilismy sie w Wielkopolan, jednak mysle ze za tydzien mimo obecnosci Choto powieziecie nas z 3,4-0 Taka prawda. Nie wierze w to ze z taka gra uda nam sie zremisowac. Wiadomo ze wszytsko jest mozliwe, ale nie teraz i nie w takiej formie jakiej jestesmy.

Jutro dobrze by bylo gdyby Lokomotiv Wronki zremisowal z Ruchem, ale tez znajac zycie bedzie braka z 93 minucie

I nie martwcie sie, jestescie najblizej MP
Odpowiedz cytując